Adana, Beyazevler Mahallesi Koltuk Yıkama

adana beyazevler mahallesi koltuk yikama

Adana, Beyazevler mahallesi koltuk yıkama şirketi TemizlikBu ile makul fiyatlarla koltuk temizleme işlemi alabilirsiniz. Bir bayan ve bir erkek usta personelle sunulan koltuk temizliği uygulaması sonrası koltuklarınız hijyene kavuşacak. Çekyat, Salon takımı, L Koltuk, Köşe takımı, Oturma odası grubu, Kanepe takımı ve sandalye yıkama hizmetlerimiz size uygun ücretlerle sunulmak için hazır ve nazırdır.

Motorlu fırçalama ile başlayan koltuk yıkama işleminde 4 farklı leke sökücü ile koltuklarınız tertemiz oluyor. Toplamda 4000 WATT emiş gücüne sahip makinemiz ile, koltuklarınızın kuruma süresi daha da kısalıyor. Siz koltuklarınızın keyfini sürün. Biz ise Adana Beyazevler mahallesi koltuk yıkama firması olarak bu hizmeti profesyonelce sunalım.

Beyazevler Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Türü (A↓Z)BirimFiyatı
Berjer YıkamaAdet35 TL
Chester Koltuk YıkamaTakım100 TL
Çekyat YıkamaAdet45 TL
Kanepe YıkamaAdet45 TL
Koltuk Takımı YıkamaTakım80 TL
L KoltukAdet70 TL
Puf Koltuk Yıkama1 Adet35 TL
Sandalye YıkamaAdet10 TL

Adana, Beyazevler mahallesinde uygulanan koltuk temizliği fiyatları, koltuk cinsi, minder durumu ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. En net tutarı WhatsApp aracılığıyla koltuklarınızın resmini atmanız sonrasında belirlenecektir. Yukarıdaki listede görülen fiyatlara Servis ücreti ve K.D.V. dahildir.

adana en iyi koltuk yikama

Beyazevler Mahallesi Koltuk Yıkama Tavsiye

Ev hanımlarının Beyazevler mahallesinde evde kendi başlarına üstesinden gelemeyeceği bir işlemdir koltuk yıkama. Hal böyleyken koltuk temizliği için bir profesyonelden destek almak en doğru hareket olacaktır. Adana Beyazevler mahallesi koltuk yıkama şirketleri arayışınızda önceliğiniz her zaman için müşteri yorumu olan firmalar olmalıdır.

Bu anlamda ev hanımlarının yüzlercesinin yorumlarının olduğu ve müşteri videolarının olduğu @temizlikbu Instagram hesabımızı incelemenizi öneriyoruz.

Beyazevler Mahallesi Koltuk Temizleme Günleri

Resmi tatil günleri haricinde yılın her günü koltuk yıkama işlemini Beyazevler mahallesinde alabilirsiniz. Yoğunluğun olduğu zamanlarda siparişler 1 haftaya kadar uzayabiliyor. Adana’da en iyi koltuk yıkama merkezi olmak kolay değil diye düşünüyoruz. 🙂

Beyazevler Mahallesi Koltuk Yıkama Aşamaları

  • Siparişiniz üzere adresinize gelinir.
  • Makine kurulumu ve solüsyon hazırlanır.
  • Koltuklarınıza şampuan püskürtülür.
  • Motorlu fırça makinesi ile iyice ovalanır.
  • Lekeli bölgelere sökücü sıkılır.
  • Çift motorlu vakum makinesi ile koltuk yüzeyi derinlemesine emilir.
  • Ortalama 4-8 saat aralığında koltuklarınız tamamen kurumuş olacaktır.

Bu hizmetimizi aldıysanız 👉Adana Beyazevler Mahallesi Halı Yıkama işleminde yüzlerce müşteri yorumlarını inceleyerek halı temizliği hizmeti de alabilirsiniz.

Bu hizmetimizi aldıysanız 👉Adana Beyazevler Mahallesi Perde Yıkama işleminde yüzlerce müşteri yorumlarını inceleyerek halı temizliği hizmeti de alabilirsiniz.

Bize oy ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]